"Matrix 4": Kogo zobaczymy w roli Morfeusza? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Matrix 4”: Kogo zobaczymy w roli Morfeusza?

„Matrix 4”: Kogo zobaczymy w roli Morfeusza?

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego projektu sióstr Wachowskich. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły!

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego projektu sióstr Wachowskich. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły!

Od premiery pierwszej części „Matrixa” w reżyserii sióstr Wachowskich minęło 20 lat. Kilka tygodni temu Chad Stahelski reżyser odpowiedzialny za ostatnią część „Johna Wicka” zdradził, że jeden z najsłynniejszych filmów XX wieku doczeka się kontynuacji. Siostry Wachowskie pracują aktualnie nad czwartą częścią kultowej opowieści o świecie, gdzie maszyny przejęły kontrolę nad ludźmi.

Fanów bardzo ucieszyła informacja, żedo roli Neo powróci sam Keanu Reeves. W obsadzie zobaczymy również ponownie Carrie-Anne Moss jako Trinity. Niestety wszystko wskazuje na to, że w produkcji może zabraknąć Laurence'a Fishburne'a, który wcielał się w Morfeusza.

Jak informuje portal „Variety” twórcy filmuposzukują aktualnie aktora do roli młodego Morfeusza. Nie wiadomo jednak, czy będzie on wykorzystany jedynie do scen rozgrywających się w przeszłości, czy całkowicie zastąpiFishburne'a.

Zascenariusz będzie odpowiedzialny zespół doskonale znany z pierwowzoru, czyliLana Wachowskawraz zAleksandrem HemonemiDavidem Mitchellem.O udziale Lilly Wachowskiw projekcie na razie nic nie wiadomo, ale siostra wskazała ją, jako współautorkę pomysłów, które stanowią podstawę nowego filmu.

Zdjęcia mają ruszyć na początku 2020 roku.