"Batman": Robert Pattinson opowiedział o roli Mrocznego Rycerza » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Batman”: Robert Pattinson opowiedział o roli Mrocznego Rycerza

„Batman”: Robert Pattinson opowiedział o roli Mrocznego Rycerza

Od dawna spekulowano, kto wystąpi w nowej odsłonie przygód Batmana. Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa.

Od dawna spekulowano, kto wystąpi w nowej odsłonie przygód Batmana. Kilka tygodni temu zostało oficjalnie potwierdzone, że gwiazda sagi „Zmierzch” zagra w nowym filmie Matta Reevesa.

Fani serii spodziewali się, że w roli Mrocznego Rycerze ponownie zobaczymy Bena Afflecka, który od kilku lat wcielał się w tę postać. Mało tego był również scenarzystą i reżyserem trzech ostatnich przygód bohatera. W lutym 2017 roku aktor potwierdził w programie Jimmy'ego Kimmela, że nie wystąpi w kolejnych częściach Batmana.

Ostateczniedo roli nowego Batmana w filmieMatta Reevesa został wybrany Robert Pattinson. Aktor w wywiadzie dla portalu „Variaty” zdradził, że jest bardzo podekscytowany tym projektem.

Jak aktor zareagował na negatywne komentarze internautów?

Robert Pattinsonznany jest przede wszystkim z głównej roli Edwarda Cullena z filmowej adaptacji powieści „Zmierzch”. Pierwsze kroki w karierze aktorskiej stawiał jako nastolatek na deskach teatru Barnes Theatre Company. Drzwi do wielkiej kariery otworzył mu udział w filmie „Harry Potter i Czara Ognia”, w którym wcielił się w Cedrika Diggory'ego. Trzy lata później mogliśmy go zobaczyć w „Zmierzchu”. Jeden z jego ostatnich filmów „The Lighthouse” w reżyserii Roberta Eggera będzie miał premierę podczas trwającego obecnie festiwalu w Cannes.

FilmThe Batman” w reżyserii Matta Reevesa trafi do kin25 czerwca 2021roku. Pierwsze prace na planie rozpoczną się latem 2020 roku.

Myślicie, że to dobry wybór?