"Milionerzy": Kłopotliwe pytanie o film "Blues Brothers" za ćwierć miliona złotych » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Kłopotliwe pytanie o film „Blues Brothers” za ćwierć miliona złotych

„Milionerzy”: Kłopotliwe pytanie o film „Blues Brothers” za ćwierć miliona złotych

Nowy sezon teleturnieju „Milionerzy” powrócił do telewizji po wakacyjnej przerwie. W jednym z ostatnich odcinków uczestniczka usłyszała filmowe pytanie 250 tys. zł.

Nowy sezon teleturnieju „Milionerzy” powrócił do telewizji po wakacyjnej przerwie. W jednym z ostatnich odcinków uczestniczka usłyszała filmowe pytanie 250 tys. zł.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. Zasady teleturnieju są proste. Uczestnik musi odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań. Do dyspozycji ma trzy koła ratunkowe.

Wostatnimodcinku nowego sezonu pani Malwina Pawlęty z Lubonia, usłyszała pytanie warte 250 tys. zł. Dotyczyło ono sceny z popularnej komedii muzycznej „Blues Brothers”. Brzmiało następująco:

A) Jose Feliciano
B) Stevie Wonder
C) Ray Charles
D) Andrea Bocelli

Prawidłowa odpowiedź to „C”, czyliRay Charles.

PaniMalwinapoczątkowo nie była pewna, czy zna odpowiedź na to pytanie. Niestety nie miała już do dyspozycji żadnych kół ratunkowych. Postanowiła zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź „B”. Uczestniczka wróciła do domu z 40 tys. zł.

Teleturniej „

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych.Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?