Rockowy David Hasselhoff w teledysku do singla "Open Your Eyes" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rockowy David Hasselhoff w teledysku do singla „Open Your Eyes” [WIDEO]

Rockowy David Hasselhoff w teledysku do singla „Open Your Eyes” [WIDEO]

Aktor znany z seriali „Słoneczny Patrol” czy „Nieustraszony” kilka tygodni temu zapowiedział powrót do świata muzyki. Posłuchajcie zapowiedzi nowej płyty.

Aktor znany z seriali „Słoneczny Patrol” czy „Nieustraszony” kilka tygodni temu zapowiedział powrót do świata muzyki. Posłuchajcie zapowiedzi nowej płyty.

Dyskografia Davida Hasselhoffa jest bardzo bogata. Piosenkarz wydał już łącznie osiemnaście płyt! Niewątpliwie największy sukces odniósł jego debiutancki album z 1985 roku „Night Rocker”. Aktor w swojej twórczości bardzo lubi eksperymentować, łącząc ze sobą zupełnie różne gatunki muzyki. Kilka miesięcy temu zdradził, że pracuje nad rockowym album. Okazuje się,płyta jest już gotowa!

Pierwszym przedsmakiem tego, co na niej usłyszymy, jest singiel“Open Your Eyes„, który Hasselhoff nagrał w duecie zJamesem Williamsonem. Do utworu powstał również teledysk. Możecie go zobaczyć poniżej.

Album„Open Your Eyes”ukaże się27 września 2019roku. Na krążku usłyszymy wielu specjalnych gości w tym między innymiwspółzałożyciela Guns N' Roses Tracii'a Gunsa oraz zespoły takie jak Ministry czy Flock Of Seagulls.

Tak prezentuje się lista utworów, które znajdą się na płycie:

1. Open Your Eyes (ft/James Williamson)
2. Head On Feat (ft/Elliot Easton)
3. I Melt With You (ft/Steve Stevens)
4. Lips Like Sugar (ft/Flock Of Seagulls)
5. Heroes (ft/Tyler Bates)
6. Here I Go Again (ft/Tracii Guns)
7. Jump in My Car (ft/Todd Rundgren)
8. Rhinestone Cowboy (ft/Charlie Daniels)
9. If You Could Read My Mind (ft/Ava Cherry)
10. Sugar, Sugar (ft/Steve Cropper)
11. Mit 66 Jahren (ft/Patrick Moraz) (CD only)
12. Sweet Caroline (ft/Ministry)
13. That’s Life

Hasselhoff pierwszy kontakt z muzyką rockową i metalową miał w 2014 roku na austriackim metalowym festiwalu Nova Rock, gdzie wystąpił po Iron Maiden! David przyznał wówczas, że jest wielkim fanem tej muzyki i od zawsze podziwiał twórczość Metalliki i Iron Maiden.

Jak Wam się podoba nowy singiel?