Ralph Lauren zaprojektował kolekcję inspirowaną stylem Rachel Green z "Przyjaciół" [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ralph Lauren zaprojektował kolekcję inspirowaną stylem Rachel Green z „Przyjaciół” [GALERIA]

Ralph Lauren zaprojektował kolekcję inspirowaną stylem Rachel Green z „Przyjaciół” [GALERIA]

Serial „Przyjaciele” jest już z nami od 25 lat. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu projektant Ralph Lauren stworzył kolekcję dedykowaną Rachel Green.

Serial „Przyjaciele” jest już z nami od 25 lat. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu projektant Ralph Lauren stworzył kolekcję dedykowaną Rachel Green.

25 lat temu 22 września 2019 premierę miał pierwszy odcinek kultowego serialu „

Ralph Lauren również postanowił uczcić jubileusz serialu w wyjątkowy sposób! Zaprojektował kolekcję „Wear To Work” inspirowaną stylem Rachel Green. W latach 90. wszystkie dziewczyny chciały wyglądać jak Jennifer Aniston w serialu „Przyjaciele” i mieć jej fryzurę. Premira linii ubrań odbędzie się27 września w nowojorskim Bloomingdale’s, gdzie przypomnijmy również, pracowała postać grana przez Jennifer Aniston!

Kilka tygodni temuaktorka była gościem programu „The Ellen Degeneres Show”. Na pytanie prowadzącej, czy zgodziłaby się na udział w kontynuacji serialu „Przyjaciele”, odpowiedziała:

– dodała Aniston.

Liczymy na to, że twórcy i osoby odpowiedzialne za serial to słyszały i coś z tym zrobią! Wspaniale by było ponownie zobaczyć szóstkę przyjaciół po 25 latach, prawda?

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba52,5 mlnwidzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie

Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Moniki, Rachel, Phoebe, Rossa, Joey'a i Chandlera? 🙂