Celine Dion zaśpiewała na żywo trzy nowe utwory [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Celine Dion zaśpiewała na żywo trzy nowe utwory [WIDEO]

Celine Dion zaśpiewała na żywo trzy nowe utwory [WIDEO]

Nowe utwory zapowiadają pierwszy od sześciu lat kanadyjskiej gwiazdy album nagrany w całości po angielsku.

Nowe utwory zapowiadają pierwszy od sześciu lat kanadyjskiej gwiazdy album nagrany w całości po angielsku.

Kilka tygodni temu artystka podczas pożegnalnego koncertu w Las Vegas zrobiła swoim fanom niespodziankę. Mogli oni po raz pierwszy usłyszeć nowy singielFlying On My Own„, który zapowiada nadchodzący album kanadyjskiej gwiazdy. Ostatnio do sieci trafiły trzy nowe utwory„Imperfections”, „Lying Down” i tytułowa „Courage”. Celine wykonała je premierowo podczas koncertu wQuebec City.

Każdy z singli pokazuje inne oblicze „odważnego” albumu. Pierwsza od sześciu lat anglojęzyczna płyta będzie mieszanką pięknych ballad, szybszych i energetycznych hitów.

Bardzo możliwe, że niebawem dowiemy się, czy Celine Dion wystąpi w Polsce w 2020 roku.W sobotę 21 września 2019 roku agencja koncertowa

urodziła się 30 marca 1968 roku. Diwa jest na scenie od ponad 35 lat. Uważana jest za jedną z najważniejszych piosenkarek wszech czasów. Artystka wydała w sumie 23 płyty studyjne. Ma na swoim koncie masę przebojów jak, chociażby „Because You Loved Me„, „It's All Coming Back to Me Now„, „My Heart Will Go On” czy „All by Myself„. Céline jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii z liczbą ponad 220 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

Czekacie na nowy album Celine?