Robbie Williams zaśpiewał w Las Vegas ze swoim tatą [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams zaśpiewał w Las Vegas ze swoim tatą [WIDEO]

Robbie Williams zaśpiewał w Las Vegas ze swoim tatą [WIDEO]

Artysta na początku 2019 roku odbywał rezydenturę w Las Vegas, gdzie zagrał kilkanaście koncertów. W swoim vlogu podzielił się wyjątkowym wspomnieniem.

Artysta na początku 2019 roku odbywał rezydenturę w Las Vegas, gdzie zagrał kilkanaście koncertów. W swoim vlogu podzielił się wyjątkowym wspomnieniem.

kilku miesięcy jest bardzo aktywny na swoim kanale Youtube'owym. Przynajmniej raz w tygodniu publikuje krótkie vlogi, dzieląc się z fanami kulisami tras koncertowych, wywiadów czy prywatnych wakacji. W ostatnim materiale wideo artysta wspomina koncert w Las Vegas, gdzie odbywał kilkutygodniową rezydenturę. W trakcie jednego z koncertów miał przyjemność zaśpiewać na jednej scenie ze swoim tatą. Robbie nie ukrywa, że był to dla niego bardzo wzruszający moment.

14 lutego 2019 roku ukazał się album”Under The Radar Volume 3„. Płyta jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim zarówno premierowe utwory, demówki, jak i niepublikowane wcześniej kawałki, które nie trafiły na studyjne albumy.

Robbie Williams urodził się 13 lutego 1974 roku. Muzyk ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards – aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek.

W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa – w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.