Dubaj w wyjątkowy sposób uczcił 25-lecie serialu "Przyjaciele" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dubaj w wyjątkowy sposób uczcił 25-lecie serialu „Przyjaciele” [WIDEO]

Dubaj w wyjątkowy sposób uczcił 25-lecie serialu „Przyjaciele” [WIDEO]

Z okazji 25-lecia „Przyjaciół” na najwyższym wieżowcu świata została wyświetlona iluminacja przedstawiająca najważniejsze motywy z serialu.

Z okazji 25-lecia „Przyjaciół” na najwyższym wieżowcu świata została wyświetlona iluminacja przedstawiająca najważniejsze motywy z serialu.

25 lat temu 22 września 2019 premierę miał pierwszy odcinek kultowego serialu „

Ralph Lauren również postanowił uczcić jubileusz serialu w wyjątkowy sposób! Zaprojektował kolekcję „Wear To Work” inspirowaną stylem Rachel Green.

Natomiast w Dubaju na najwyższym budynku świataBurj Khalifa została wyświetlona iluminacja, która przedstawiająca najbardziej charakterystyczne elementy z serialu takie jakkolorowe fontanny, gitary, kanapy, parasolki, homary i kotki-śmierdziuszki. W tle leciała oczywiście piosenkaI'll Be There For You„. Efekt był rewelacyjny. Zresztą sami zobaczcie!

„Przyjaciele” to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek – z maja 2004 roku – w samych Stanach oglądała rekordowa liczba52,5 mlnwidzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie

A Wy jak świętowaliście 25-lecie „Przyjaciół”? 🙂