Strona Główna > Garou zaśpiewał z Rafałem Brzozowskim w „Jaka To Melodia?” [WIDEO]

Garou zaśpiewał z Rafałem Brzozowskim w „Jaka To Melodia?” [WIDEO]

Uwielbiany na całym świecie artysta i jeden z najbardziej urzekających muzyków francuskiej sceny wystąpi w dwóch miastach: Gdańsku oraz Szczecinie.

Uwielbiany na całym świecie artysta i jeden z najbardziej urzekających muzyków francuskiej sceny wystąpi w dwóch miastach: Gdańsku oraz Szczecinie.

W jednym z ostatnich odcinków programu „Jaka to melodia?” muzyczną gwiazdą był Garou. Uwielbiany przez polską publiczność wokalista zaśpiewał w duecie z prowadzącym Rafałem Brzozowskim.Wykonali wspólnie utwórWith a Little Help from My Friends” z repertuaru The Beatles.

Kariera Garou nabrała rozpędu pod koniec lat 90. On sam mówi o sobie skromnie: „podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie”. Spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu „Notre Dame de Paris”, Lucem Plamondonem w barze w Montrealu miało ogromny wpływ na jego przyszłość. Niedługo potem, urok i talent Garou przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Piosenkarz w swoim dorobku ma aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli. Jego pierwszy album „Seul” został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: „Reviens”, „Garou”, „Piece of My Soul”, „Gentleman Cambrioleur”, „Version intégrale” ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu.

Artysta powróci do Polski w 2020 roku na dwa koncerty. Zagra 25 lutego w Gdańsku i 27 lutego w Szczecinie.

Wybieracie się na koncert?