Rod Stewart zrobił niespodziankę nowożeńcom [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rod Stewart zrobił niespodziankę nowożeńcom [WIDEO]

Rod Stewart zrobił niespodziankę nowożeńcom [WIDEO]

Ten wieczór na pewno pozostanie w ich pamięci na zawsze! Takich gości się nie zapomina!

Ten wieczór na pewno pozostanie w ich pamięci na zawsze! Takich gości się nie zapomina!

Ślub to bardzo ważny dzień w życiu każdej pary. Nowożeńcy starają się zawsze przygotować wszystko tak, aby było idealnie. Nie zawsze są jednak w stanie przewidzieć takie niespodzianki. Rod Stewart postanowił zaskoczyć pewną brytyjską młodą parę, podczas wesela w Las Vegas.Artysta złożył im życzeniai zaśpiewał specjalnie dla nich! Zobaczcie nagranie.

Wcześniej podobną niespodziankę młodej parze zrobiła

(uhonorowany tytułem szlacheckim w 2016 roku) świętuje 50-lecie solowej działalności. Legendarny wokalista i autor piosenek jest jednym z najlepiej sprzedających się muzycznych artystów wszech czasów, czego dowodem 250 milionów płyt, które rozeszły się na całym świecie w czasie jego wspaniałej kariery.

W hołdzie temu znakomitemu twórcy przygotowano nowy album, dzięki któremu fani poznają największe przeboje

Za produkcję nowej płyty odpowiada Trevor Horn. Na zestaw złożyły się przearanżowane wersje takich pogromców brytyjskiej listy przebojów jak „Sailing„, „I Don’t Want To Talk About It” czy „The First Cut Is The Deepest„, jak również „Maggie May” i „Reason To Believe” – piosenek, które w 1971 roku znalazły się na szczycie zestawień wWielkiej Brytanii i USA.