Uczestnik "The Voice" zachwycił coverem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestnik „The Voice” zachwycił coverem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO]

Uczestnik „The Voice” zachwycił coverem Zbigniewa Wodeckiego [WIDEO]

Za nami drugi odcinek na żywo, podczas którego poznaliśmy ósemką najlepszych wokalistów dziesiątej edycji programu „The Voice of Poland”!

Za nami drugi odcinek na żywo, podczas którego poznaliśmy ósemką najlepszych wokalistów dziesiątej edycji programu „The Voice of Poland”!

Na scenie mogliśmy zobaczyć między innymiTadeusza Seiberta, który reprezentował drużynę Margaret. Zawodnik miał przed sobą bardzo trudne zdanie, ponieważ musiał wykonać”monumentalny” utwór Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam, gdzie byłem„. Zobaczcie, jak sobie z nim poradził.

Jego występ zachwycił zarówno jurorów, jak i publiczność. Otrzymałk najwięcej głosów spośród uczestników z drużyny Margaret i jako pierwszy zakwalifikował się do trzeciego odcinka na żywo.

Talent show „The Voice Of Poland” został premierowo wyemitowany na antenie TVP2 3 września 2011 roku. Program jest na międzynarodowym formacie, którego pierwsza edycja miała miejsce w Holandii. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska ora tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”.

Komu kibicujecie w nowym sezonie „The Voice of Poland”?