Robbie Williams zaśpiewał na żywo świąteczny utwór "Let's Not Go Shopping" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams zaśpiewał na żywo świąteczny utwór „Let’s Not Go Shopping”

Robbie Williams zaśpiewał na żywo świąteczny utwór „Let’s Not Go Shopping”

Piosenka pochodzi z nowego albumu Robbiego Williamsa „Christmas Present”, który ukazał się 22 listopada 2019 roku

Piosenka pochodzi z nowego albumu Robbiego Williamsa „Christmas Present”, który ukazał się 22 listopada 2019 roku

The Christmas Present” to pierwszy w karierze świąteczny album Robbiego Williamsa. Album ukazał się na CD oraz podwójnym winylu i zawiera dwie płyty – „Christmas Past” i „Christmas Future” – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości. Wśród nich między innymi znaleźli się Rod Stewart i Bryan Adams.

Robbie Williams w ramach promocji nowej płyty odwiedził ostatnio program „The Jonathan Ross Show”, gdzie po raz pierwszy na żywo wykonał utwórLet's Not Go Shopping„. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

„The Christmas Present” to 13. studyjny album Robbiego Williamsa i kolejny kamień milowy w karierze jednego z najbardziej uwielbianych brytyjskich artystów. Płyta powstawała w studiach w Londynie, Stoke-on-Trent, Los Angeles i w Vancouver, we współpracy z wieloletnim współpracownikiem Robbiego, Guyem Chambersem, który wraz z Richardem Flackiem odpowiada za jej produkcję.

Robbie zdradził, jaki prezent marzy mu się w tym roku na Święta.

Czy mu się uda? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.