"Nothing Else Matters": Metallica udostępniła fragment koncertu z Warszawy! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nothing Else Matters”: Metallica udostępniła fragment koncertu z Warszawy!

„Nothing Else Matters”: Metallica udostępniła fragment koncertu z Warszawy!

To był niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów 2019 roku.

To był niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów 2019 roku.

W środę 21 sierpnia 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie wystąpił zespół

Poniżej możecie fragment koncertu, który zespół udostępnił na swoim youtube'owym kanale. Posłuchajcie hitu „Nothing Else Matters” prosto z Warszawy!

jest uznawana za jeden z najbardziej wpływowych zespołów wszech czasów. Grupa na zawsze odmieniła oblicze metalu, tworząc niezapomniane kompozycje i przemycając mocniejsze brzmienia do popkultury. Przez lata scenicznej działalności zdobyła uznanie na całym świecie.

Według szacunków Związku Producentów Audio-Video, od 1991 roku w Polsce sprzedaż albumów Metalliki osiągnęła liczbę aż 766 tysięcy egzemplarzy. Czyni to muzyków amerykańskiej kapeli drugimi zagranicznymi artystami z największą liczbą sprzedanych płyt w naszym kraju. Członkowie zespołu chętnie odwiedzają polskich fanów. Od pierwszych koncertów w 1987 roku, zespół odwiedził Polskę już 11 razy. Zbliżający się występ w 2019 roku to kolejna szansa na usłyszenie ulubionych utworów kapeli.

Byliście na koncercie?