Piosenka z "Krainy lodu 2" zaśpiewana w 29 językach [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piosenka z „Krainy lodu 2” zaśpiewana w 29 językach [WIDEO]

Piosenka z „Krainy lodu 2” zaśpiewana w 29 językach [WIDEO]

Nominowana do Złotych Globów, Grammy i Critics’ Choice piosenka „Into the Unknown” („Chcę uwierzyć snom”) z „Krainy lodu 2” doczekała się klipu w wersji wielojęzykowej.

Nominowana do Złotych Globów, Grammy i Critics’ Choice piosenka „Into the Unknown” („Chcę uwierzyć snom”) z „Krainy lodu 2” doczekała się klipu w wersji wielojęzykowej.

Dzięki temu możemy usłyszeć hit z „Krainy lodu 2” w 29 językach. Wśród utalentowanych wokalistek, które udzieliły głosu śpiewającej księżniczce Elsie, znalazła się fantastyczna Katarzyna Łaska. Zapraszamy do słuchania!

Najbardziej oczekiwana premiera roku ze studia animacji Disneya to przede wszystkim piękne piosenki duetu zdobywców Oscara i Grammy – Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza. To również fantastyczna muzyka nominowanego do Grammy Christopha Becka oraz zaskakujące wersje filmowych utworów w wykonaniu Panic! At the Disco, Kacey Musgraves oraz zespołu Weezer.

Mistrzowski zespół nagrodzony Oscarem za film „Kraina lodu” powraca z kontynuacją wzruszającej historii Anny i Elzy. „Kraina lodu 2” to wspólne dzieło reżyserów Chrisa Bucka i Jennifer Lee oraz producenta Petera Del Vecho. – Muzyka Lopezów i Christophe’a Becka jest wpisana w DNA „Krainy lodu” – mówi Buck. – Nie wyobrażaliśmy sobie tworzenia „Krainy lodu 2” bez nich. Wnoszą tak wiele emocjonalnego zrozumienia świata i postaci „Krainy lodu”, że to właśnie przez ich niesamowitą muzykę jesteśmy w stanie zanurzyć się w tej pięknej i wzruszającej opowieści.

Specjalnie dla „Krainy lodu 2” napisano siedem nowych piosenek.

– mówi Anderson-Lopez.

Kraina lodu 2” to kontynuacja filmu z 2013 roku, który okazał się najchętniej oglądanym filmem animowanym wszech czasów. „Kraina lodu” została uhonorowana Oscarem w kategorii Najlepszy film animowany roku. Także kultowa piosenka „Let It Go” („Mam tę moc”, słowa polskie: Michał Wojnarowski) z muzyką i słowami Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza została doceniona w kategorii Najlepsza muzyka do filmu, piosenka oryginalna.