Kylie Minogue pokazała, jak powstawał klip do hitu "What Do I Have To Do" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue pokazała, jak powstawał klip do hitu „What Do I Have To Do”

Kylie Minogue pokazała, jak powstawał klip do hitu „What Do I Have To Do”

Singiel znalazł się na trzecim studyjnym albumie „Rhythm of Love”, który ukazał się w 1991 roku.

Singiel znalazł się na trzecim studyjnym albumie „Rhythm of Love”, który ukazał się w 1991 roku.

W 2018 roku minęło 30 lat od premiery debiutanckiego albumu Kylie Minogue „Kylie”, który ukazał się w 1988 roku. Australijska gwiazda postanowiła z tej okazji udostępnić kulisy powstawania największych hitów z kilkunastu płyt, które ukazały się do tej pory. Poniżej możecie zobaczyć materiał z planu teledysku do singla „What Do I Have To Do„.

28 czerwca 2019 roku do sprzedaży trafił album „Step Back In Time: The Definitive Collection”.Na nowym albumie oprócz premierowego utworu „New York City”, znalazły się największe przeboje Kylie.

urodziła się 28 maja 1968 roku Melbourne. Piosenkarka ma na swoim koncie aż 15 studyjnych albumów. Ostatni „Golden” miał premierę 6 kwietnia 2018 roku. Promują go single „Dancing” i „Stop me from Falling”. Krążek dotarł na pierwsze miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii i Australii. Gwiazda w 2018 roku obchodziła swoje 50. urodziny.

Zobaczcie koniecznie

Do którego hitu Kylie wracacie najczęściej?