"Top Gun: Maverick": Zobacz kulisy powstawania nowej części kultowego filmu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Top Gun: Maverick”: Zobacz kulisy powstawania nowej części kultowego filmu [WIDEO]

„Top Gun: Maverick”: Zobacz kulisy powstawania nowej części kultowego filmu [WIDEO]

Kilka dni temu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu Josepha Kosinskiego. Zobaczcie wideo za kulis.

Kilka dni temu do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu Josepha Kosinskiego. Zobaczcie wideo za kulis.

Kolejna część kultowego filmu „Top Gun: Maverick” trafi do kin 26 czerwca 2020 roku. Na ekranie ponownie zobaczymy Toma Cruisa, który wcieli się w rolę Pete'a „Mavericka” Mitchella. Aktor zapewnił w jednym z wywiadów, ze nowy film klimatem przypominać będzie swego poprzednika. Maverick tym razem będzie instruktorem w prestiżowej szkole lotnictwa.

Zobaczcie kulisy powstawania produkcji:

Za reżyserię odpowiedzialny jest Joseph Kosinski, z którymTom Cruisemiał okazję wcześniej pracować przy produkcji „Niepamięć”. Reżyser na koncie ma również „Tron: Dziedzictwo”.

Oprócz Toma Cruise’a w filmie zobaczymy równieżVala Kilmera, z którym w poprzedniej części główny bohater rywalizował. Poza tym w obsadzie znaleźli się równieżEd Harris,Jennifer ConnellyorazJon Hamm.

Pierwsza część filmu „Top Gun” miała miejsce w 1986 roku. Fabuła produkcji przedstawia losyszkoły lotniczej Top Gun w Stanach Zjednoczonych oraz o życiowych i zawodowych zmaganiach pilotów marynarki wojennej. Głównymi bohaterami sąMaverick i Goosedwaj piloci marynarki udowadniający z każdym lotem, że są najlepsi w dywizjonie.

Wybierzecie się do kina?