Chór nieznajomych zaśpiewał hit Elvisa Presleya "Suspicious Minds" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chór nieznajomych zaśpiewał hit Elvisa Presleya „Suspicious Minds” [WIDEO]

Chór nieznajomych zaśpiewał hit Elvisa Presleya „Suspicious Minds” [WIDEO]

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju Elvisa Presleya.

Przypadkowi ludzie zebrali się w piątkowy wieczór w jednym z kanadyjskich pubów i stworzyli chór. Zobaczcie wyjątkowe wykonanie przeboju Elvisa Presleya.

Kanadyjski chór „Choir! Choir! Choir” podjął się niełatwego zadania, aby nauczyć grupę nieznajomych przeboju „Suspicious Minds” z repertuaru

Chór Choir! Choir! Choir! założyli w 2011 roku Daveed Goldman i Nobu Adilman. Początkowo organizowali cotygodniowe spotkania w różnych klubach i pubach. Pomysł został tak dobrze przyjęty, że teraz z tego żyją. Ich występy w serwisie Youtube mają po kilka milionów wyświetleń.

Wcześniej mogliśmy usłyszeć ich genialne wykonania „

Trwają właśnie prace na planie filmu biograficznego o życiu

W głównej roli zobaczymy Austina Butlera. Aktor zagra u bokuToma Hanksa, który wcieli się w Colonela Toma Parkera, managera Elvisa. Fabuła filmu ma być skupiona właśnie na relacji między Królem Rock'nRolla a jego managerem. To Parker pomógł zbudować karierę Elvisa zupełnie z niczego. Mówi się również, że był niesamowicie despotyczny. Krążą nawet plotki, że to on zabrał połową prywatnego majątku Presleya.

Jak Wam się podoba ich wykonanie?