Rockowa kaczka zaśpiewała hit Bon Jovi "Livin' On A Prayer" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rockowa kaczka zaśpiewała hit Bon Jovi „Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

Rockowa kaczka zaśpiewała hit Bon Jovi „Livin’ On A Prayer” [WIDEO]

W Wielkiej Brytanii wystartowała pierwsza edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w wielkim finale.

W Wielkiej Brytanii wystartowała pierwsza edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w wielkim finale.

Za nami nowy odcinek pierwszej edycji show „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za żółtą kaczkę, która wykonała wielki przebójBon Jovi „Livin' On A Prayer„. Zobaczcie, jak sobie poradził zamaskowany artysta.

The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Zadaniem jury, w którym zasiadają Jonathan Ross, Davina McCall, Ken Jeongi Rita Ora, jest zabawa w detektywa. Muszą zadać artyście, jak najwięcej szczegółowych pytań, które pomogą odkryć, kto kryje się za przebraniem.

Chcielibyście, zobaczyć polską edycję tego programu? 🙂