14-letni Antek zaśpiewał hit Adele i sprawił, że jurorom opadły szczęki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 14-letni Antek zaśpiewał hit Adele i sprawił, że jurorom opadły szczęki

14-letni Antek zaśpiewał hit Adele i sprawił, że jurorom opadły szczęki

Rozpoczęły się przesłuchania w ciemno do trzeciej edycji programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Rozpoczęły się przesłuchania w ciemno do trzeciej edycji programu „The Voice Kids”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Antek Szydłowski śpiewa odtylko od czterech miesięcy, ale wykonaniem przebojuAdele„Hello” zachwycił wszystkich trenerów „The Voice Kids”.Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Udało mu się przekonać wszystkich jurorów do odwrócenia foteli.

– chwaliła chłopca Cleo.

Antek miał przed sobą bardzo trudną decyzję. Zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Tomsona i Barona.

14-latekna co dzień jest uczniem Zespołu Szkół-Małopolskiej Szkoły Gościnności. Śpiewa, jak przyznał w programie, od czterech miesięcy. Niedawno wystąpił w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu podczas zorganizowanego tam Widowiska Bożonarodzeniowego.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

W jury programu zasiadająTomson i Baron,CleoiDawid Kwiatkowski.

Jak na debiutanta poradził sobie rewelacyjnie, prawda?