"Milionerzy": Padło muzyczne pytanie o pół miliona złotych » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padło muzyczne pytanie o pół miliona złotych

„Milionerzy”: Padło muzyczne pytanie o pół miliona złotych

W czwartkowym odcinku teleturnieju „Milionerzy” pani Hanna Przydatek o mały stanęła do walki o milion złotych. Zobaczcie, które pytanie sprawiło jej najwięcej problemów.

W czwartkowym odcinku teleturnieju „Milionerzy” pani Hanna Przydatek o mały stanęła do walki o milion złotych. Zobaczcie, które pytanie sprawiło jej najwięcej problemów.

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” po kilkuletniej przerwie w 2017 roku powrócił na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W jednym z ostatnich odcinków programu paniHanna Przydatek odpowiedziała prawidłowo niemal na wszystkie pytania. Problem pojawił się dopiero przy pytaniu zapół miliona złotych. Brzmiało ono następująco:

A) „Nóż w wodzie”

B) „Matnia”

C) „Niewinni czarodzieje”

D) „Dziecko Rosemary”

Prawidłowa odpowiedź to „C”, czyli „Niewinni czarodzieje”.

PaniHannapoczątkowo nie była pewna, czy zna odpowiedź na to pytanie. Pozostało jej do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe – telefon do przyjaciela.Postanowiła jednak zakończyć grę na tym etapie.

Teleturniej „

Do tej pory w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać trzem osobom. Ostatnią laureatką została pani Katarzyna Kant-Wysockaz Gdańska, miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, a zawodowo specjalistka ds. marketingu. Pani Katarzyna na dwa ostatnie pytania odpowiedziała prawidłowo, nie mając już do dyspozycji kół ratunkowych. Zwyciężyła w odcinku z 14 marca 2019 roku.

A Wy znalibyście odpowiedź na to pytanie?