Hologram Whitney Houston wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hologram Whitney Houston wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii [WIDEO]

Hologram Whitney Houston wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii [WIDEO]

Podczas show prezentowane są największe przeboje artystki. Zobaczcie, fragment koncertu.

Podczas show prezentowane są największe przeboje artystki. Zobaczcie, fragment koncertu.

Kilka miesięcy temu spadkobiercy zmarłej w 2012 roku legendy muzyki – Whitney Houston poinformowali, że hologram z jej wizerunkiem wyruszy niebawem w trasę koncertową. To jednak nie wszystko! Postanowili pójść o krok dalej i wydać również album oraz przygotować musical na Broadwayu!

Poniżej możecie zobaczyć fragment koncertu z udziałem hologramu Whitney Houston.

W rozmowie z „New York Times” Pat Houston, szwagierka i menadżerka piosenkarki, skomentowała:

Ta wiadomość nie powinna nikogo zaskoczyć. Obecnie nawet żyjący artyści, wykorzystują najnowsze technologie, aby zbytnio się nie przepracować. Mamy na myśli oczywiście zespól Abba, który szykuje trasę koncertową… hologramu! Jak się okazuje, nie tylko oni w ostatnim czasie wpadli na ten pomysł. Ojciec zmarłej w 2011 roku Amy Winehouse również zapowiedział trasę z hologram swojej córki. Jego pomysł spotkał się jednak z wielką krytyką i finalnie został wrzucony do kosza.

Whitney Houston według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

Zycie prywatne legendy muzyki nie było jednak usłane różami. Zmagała się z wieloma problemami. Jednym z nich było uzależnienie od narkotyków, które ją doprowadziło na samo dno. W 2009 roku artystka powróciła z albumem „I Look To You”.

Piosenkarka zmarła11 lutego 2012roku w wieku 49 lat.

Myślicie, że to dobry pomysł?