Queen i Adam Lambert odtworzyli legendarny set z koncertu "Live Aid" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Queen i Adam Lambert odtworzyli legendarny set z koncertu „Live Aid” [WIDEO]

Queen i Adam Lambert odtworzyli legendarny set z koncertu „Live Aid” [WIDEO]

Zespół wystąpił podczas koncertu charytatywnego w Sydney na rzecz walki z pożarami w Australii. Zobaczcie wyjątkowy występ.

Zespół wystąpił podczas koncertu charytatywnego w Sydney na rzecz walki z pożarami w Australii. Zobaczcie wyjątkowy występ.

Kilka tygodni temu zespół Queen powrócił do koncertowania. Na scenie w roli frontmana towarzyszy im niezmiernie od ponad 10 lat Adam Lambert, który rewelacyjnie radzi sobie z trudnym repertuarem Freddiego Mercury'ego.

Grupa wystąpiła ostatnio w Australii na koncercie charytatywnym, który zgromadził 75 tysięcy widzów. Pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na walkę z pożarami, które pustoszyły Australię w ostatnim czasie. Queen przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Podczas koncertu po raz pierwszy w historii wykonali pełny 22-minutowy set z legendarnego koncertu „Live Aid„. Cały występ możecie zobaczyć poniżej:

Zespół Queen wystąpił podczas koncertu „Live Aid” na stadionie Wembley, 13 lipca 1985 roku. Ich koncert zapisał się w historii jako jeden z najlepszych na całym festiwalu, a wierni fani twierdzą, że to było najważniejsze 20 minut w historii muzyki rockowej.

Przypominamy, że oprócz Queen podczas koncertu „Live Aid wystąpili między innymi: Phil Collins, David Bowie, The Who, U2, Sting, Paul McCartney czy Wham!. Dzięki zaangażowaniu muzyków udało się zebrać ponad 100 milionów dolarów dla ofiar głodu w Afryce.