Astronauta wykonał hit Erica Claptona "Tears in Heaven" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Astronauta wykonał hit Erica Claptona „Tears in Heaven” [WIDEO]

Astronauta wykonał hit Erica Claptona „Tears in Heaven” [WIDEO]

W Niemczech wystartowała nowa edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

W Niemczech wystartowała nowa edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Za nami kolejny odcinek pierwszej niemieckiej edycji show „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za astronautę, który wykonał wielki przebój Erica Claptona„Tears in Heaven”. Zobaczcie, jak sobie poradził zamaskowany artysta.

The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

W przypadku Claptona można śmiało powiedzieć, że miłość do muzyki, zwyciężyła w walce z nałogiem, który okazał się bez szans. I nie był to jedyny przypadek, w którym pozwoliła ona Ericowi pokonać własne demony i ukoić ból. Także ten po stracie syna, który w 1991 roku wypadł przez okno nowojorskiego apartamentu swojej matki.

Chcąc wyrazić swój smutek, Clapton napisał balladę „Tears In Heaven„, która jest jednocześnie rozmową ze zmarłym synem. Utwór przyniósł artyście aż trzy nagrody Grammy i stał się jednym z jego największych hitów.

W 1998 roku Clapton napisał dla Conora jeszcze jeden utwór – „My Father's Eyes„. Od 2004 roku Eric nie gra tych kawałków na swoich koncertach, ponieważ, jak mówił, udało mu się już uporać z rozpaczą i nie chce, aby koszmar ponownie wrócił.

Chcielibyście, zobaczyć polską edycję tego programu? 🙂