Karolina Leszko zaśpiewała hit "Shallow" i jurorom opadły szczęki! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Karolina Leszko zaśpiewała hit „Shallow” i jurorom opadły szczęki!

Karolina Leszko zaśpiewała hit „Shallow” i jurorom opadły szczęki!

Pamiętacie polską fankę z koncertu Michael’a Buble, która zaskoczyła go swoim głosem? To właśnie była Karolina Leszko, która próbuje teraz swoich sił w nowym talent show.

Pamiętacie polską fankę z koncertu Michael’a Buble, która zaskoczyła go swoim głosem? To właśnie była Karolina Leszko, która próbuje teraz swoich sił w nowym talent show.

W wiosennej ramówce telewizji Polsatwystartowała pierwsza polska edycja programu „The Fourth. Bitwa o sławę„. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć między innymi występ Karoliny Leszko, która musiała ponownie zawalczyć o swoje miejsce w programie. Wokalistka wykonała przebójShallow” z filmu „Narodziny Gwiazdy„. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Talent polskiej piosenkarki docenił sam Michael Buble, stwierdzając, że śpiewa jak Celine Dion! Podczas koncertu w Krakowiezaśpiewali wspólnie utwór

Zasady show „The Fourth. Bitwa o sławę” są proste.Uczestnikami są utalentowani wokaliści wyłonieni podczas castingu. Sam programskłada się dwóch etapów. W pierwszym uczestnik śpiewa przed jurorami i publicznością zgromadzoną w studio. Jeśli wokalista otrzyma 3 X TAK od jury, przechodzi dalej i staje do bitwy z jednym z uczestników z tzw. wielkiej czwórki. Wówczas to publiczność głosuje, kto z tej dwójki zostaje w show.Raz wygrany pojedynek oznacza automatyczny awans do kolejnego odcinka.

Zwycięzca otrzymuje kontrakt z wytwórnią muzyczną oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł.

Jak oceniacie jej wykonanie?