Strona Główna > Lenny Kravitz również zaśpiewał dla fanów na Facebooku [WIDEO]

Lenny Kravitz również zaśpiewał dla fanów na Facebooku [WIDEO]

Artysta poprosił fanów o potraktowanie obecnej sytuacji poważnie i pozostanie w domach.

Artysta poprosił fanów o potraktowanie obecnej sytuacji poważnie i pozostanie w domach.

Lenny Kravitz podobnie jak

– napisał artysta.

Przypominamy, że na 15 czerwca 2020 roku zaplanowany jest koncert Lenny'ego w Gliwicach. Na ten moment nie ma żadnych informacji od organizatorów, czy wydarzenie odbędzie się zgodnie z planem.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy® i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii „Best Male Rock Vocal Performance”.

Dotychczasowe albumy studyjneartystysprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach „Hej, Skarbie” i „Kamerdyner”. Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.