Robot zaśpiewał hit Abby "The Winner Takes it All" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robot zaśpiewał hit Abby „The Winner Takes it All” [WIDEO]

Robot zaśpiewał hit Abby „The Winner Takes it All” [WIDEO]

W Niemczech wystartowała nowa edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

W Niemczech wystartowała nowa edycja programu rozrywkowego „The Masked Singer”. Zobaczcie, kto wystąpił w ostatnim odcinku.

Za nami kolejny odcinek pierwszej niemieckiej edycji show „The Masked Singer”, w którym mogliśmy między innymi zobaczyć artystę przebranego za robota, który wykonał wielki przebójgrupy Abba „The Winner Takes It All”. Zobaczcie, jak sobie poradził zamaskowany artysta.

„The Masked Singer” (tłumaczenie „Zamaskowany piosenkarz”) to nowy program rozrywkowy, który zadebiutował w USA 2 stycznia 2019 roku. Jego formuła polega na tym, że dwunastu muzyków musi ze sobą konkurować, ale muszą występować w kostiumie, który nie zdradzi ich tożsamości. W każdym tygodniu jeden uczestnik zostanie wyeliminowany i poznamy jego prawdziwą twarz.

Zadaniem jury jest zabawa w detektywa. Muszą zadać artyście, jak najwięcej szczegółowych pytań, które pomogą odkryć, kto kryje się za przebraniem.

Chcielibyście, zobaczyć polską edycję tego programu? 🙂