Balkonowa wersja "My Heart Will Go On" pobija sieć [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Balkonowa wersja „My Heart Will Go On” pobija sieć [WIDEO]

Balkonowa wersja „My Heart Will Go On” pobija sieć [WIDEO]

Hiszpanie podobnie jak Włosi wszyli na balkony, aby dodać sobie otuchy. Zobaczcie wideo, które pobija sieć.

Hiszpanie podobnie jak Włosi wszyli na balkony, aby dodać sobie otuchy. Zobaczcie wideo, które pobija sieć.

Włosi pokazali na swoim przykładzie, ze nawet w najtrudniejszych sytuacjach można wspierać się nawzajem muzyką, pozostając w domu.Bardzo poważna sytuacja jest między innymi w Hiszpanii, gdzie zmarło już 4089 osób zarażonych COVID-19, a u 56 tysięcy obywateli testy wykazały pozytywny wynik.

Mieszkańcy Barcelony również wyszli na balkony, aby dodać sobie otuchy w tym trudnym czasie. Tak powstał nowy hit internetu. MuzykAlbert Gestoso wykonał na klawiszach przebój

– napisałAlbero Gestoso.

nigdy nie chciała zaśpiewać „My Heart Will Go On”. Właściwie to jej nienawidziła. Kiedy kanadyjska gwiazda nagrała tę piosenkę, nie myślała o filmie ani o tym czy będzie grana w radiu. James Cameron przyjechał pewnego razu do Las Vegas i zaprosił Celine do swojego apartamentu, aby zaśpiewała mu piosenkę, którą mógłby wykorzystać w nowym filmie. Chodziło oczywiście o „Titanica”. James nie był do końca przekonany jej wykonaniem. Jednak kilka tygodni później zadzwonił do Celine i poprosił ją, aby przyleciała do Nowego Jorku nagrać demo. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Jak mówią sami twórcy „reszta jest historią”.