Sarah Connor udostępniła teledysk do singla "Sind wir bereit?" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sarah Connor udostępniła teledysk do singla „Sind wir bereit?” [WIDEO]

Sarah Connor udostępniła teledysk do singla „Sind wir bereit?” [WIDEO]

Utwór pochodzi z dziesiątego studyjny album artystki, który ukazał się pod koniec 2019 roku.

Utwór pochodzi z dziesiątego studyjny album artystki, który ukazał się pod koniec 2019 roku.

Sarah Connor autorka takich hitów jak „From Zero To Hero”, „Skin To Skin” czy „Just One Last Dance” po czterech latach nieobecności powróciła z nową muzyką. Jak przyznała w jednym z wywiadów, bardzo potrzebowała tej przerwy, aby nabrać nowego spojrzenia na otaczający ją świat.

Do sieci trafił teledysk do kolejnego singla„Sind wir bereit?”, który promuje nowy niemieckojęzyczny album gwiazdy”Herz Kraft Werke”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Niemiecka piosenkarkaSarah Connorurodziła się 13 czerwca 1980 roku w Hamburgu. Już w wieku siedmiu lat uczęszczała do chóru kościelnego gospel. Po raz pierwszy przed wielką publicznością wystąpiła, podczas koncertu Michaela Jacksona, śpiewając w chórkach. Jej debiutancki album „Green Eyed Soul” ukazał się w 2001 roku. Promowały go single „Let’s Get Back to Bed – Boy!” oraz „From Sarah with Love”. W 2009 roku Connor nagrała wraz z Enrique Iglesiasem utwór „Takin’ Back My Love”, który znalazł się na składance „Greatest Hits”.

Jak Wam się podoba nowy album Sarah Connor?