Hit "Zombie" The Cranberries z miliardem wyświetleń! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hit „Zombie” The Cranberries z miliardem wyświetleń!

Hit „Zombie” The Cranberries z miliardem wyświetleń!

Pomimo upływu lat ten ponadczasowy przebój nadal cieszy się ogromną popularnością. Teledysk w serwisie Youtube przekroczył już miliard wyświetleń.

Pomimo upływu lat ten ponadczasowy przebój nadal cieszy się ogromną popularnością. Teledysk w serwisie Youtube przekroczył już miliard wyświetleń.

to jeden z tych utworów, które pozostaną z nami na zawsze. Jego przesłanie jest bardzo aktualne w dzisiejszych czasach. Mimo że od premiery tego wielkiego przeboju minęło już ponad 25 lat, jest on nadal w sercach milionów fanów na całym świecie. Dowodem na to jest kolejny sukces teledysku w serwisie Youtube, który przekroczył miliard wyświetleń!

Z okazji 25-lecia wydania debiutanckiego albumu „Everybody else is doing it so why can't we” zespół The Cranberries wydał specjalny box set, na którym oprócz zremasterowanego albumu znalazły się również niepublikowane wcześniej kompozycje i wersje demo. Początkowo rocznicowe wydanie miało ukazać się w marcu 2018 roku, ale tragiczna śmierć Dolores sprawiła, że członkowie zespołu postanowili odłożyć ten projekt na później.

W 2017 roku po odwołaniu trasy koncertowej w Ameryce Północnej zespół The Cranberries rozpoczął również pracę nad swoim kolejnym studyjnym albumem. Okazał się on być ich ostatnim. Płyta pod tytułem „In The End” miała premierę 26 kwietnia 2019 roku.

zmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.