Robbie Williams z domową orkiestrą zaśpiewał przebój "Angels" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams z domową orkiestrą zaśpiewał przebój „Angels” [WIDEO]

Robbie Williams z domową orkiestrą zaśpiewał przebój „Angels” [WIDEO]

W takiej wersji jeszcze nie słyszeliśmy jednego z największych hitów Robbiego Williamsa. Sami posłuchajcie!

W takiej wersji jeszcze nie słyszeliśmy jednego z największych hitów Robbiego Williamsa. Sami posłuchajcie!

Z powodu panującej epidemii koronawirusa i związanej z nią kwarantanny artyści szukają rozwiązań na nawiązanie kontaktu ze swoją publicznością, który został bardzo ograniczony. Na przykład

Robbie Williams również się nie nudzi. Artysta był ostatnio gościem podcastu „The Home Section”, domowej orkiestry symfonicznej, z którą wykonał przebój „Angels”. W takiej aranżacji jeszcze go nie słyszeliśmy. Efekt ich współpracy możecie zobaczyć poniżej.

14 lutego 2019 roku ukazał się album”Under The Radar Volume 3″. Płyta jest kontynuacją wcześniejszych kompilacji. Znalazły się na nim zarówno premierowe utwory, demówki, jak i niepublikowane wcześniej kawałki, które nie trafiły na studyjne albumy.

urodził się 13 lutego 1974 roku. Muzyk ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards – aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek.

W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa – w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.