10-latka zaśpiewała hit "Shallow" w "Mam Talent". Jurorom opadły szczęki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > 10-latka zaśpiewała hit „Shallow” w „Mam Talent”. Jurorom opadły szczęki

10-latka zaśpiewała hit „Shallow” w „Mam Talent”. Jurorom opadły szczęki

Dziewczynka pomimo teremy dała niesamowity występ, który na pewno zapisze się w historii programu „Mam Talent”.

Dziewczynka pomimo teremy dała niesamowity występ, który na pewno zapisze się w historii programu „Mam Talent”.

Ten wielki przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera już niejednokrotnie był wykonywany podczas castingów do programów rozrywkowych. W takiej aranżacji jednak jeszcze go nie słyszeliśmy! 10-letnia Roberta Battaglia swoim wykonaniem utworu „Shallow” zaskoczyła jurorów i publiczność „America's Got Talent”. Jej wykonanie ma już blisko 2 miliony wyświetleń. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Dziewczynka otrzymała od jurorów i publiczności owacje na stojąco. Mało tego aktorka Sofia Vergara wcisnęła „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka automatycznie awansowała do odcinków na żywo.

Utwór”Shallow”zdobył już wiele nagród w tym Złotego Globa, Oscara oraz dwie statuetki Grammy.

„Narodziny gwiazdyto melodramat w reżyserii Bradleya Coopera. Jest czwartym z kolei remakiem musicalu z 1937 roku. Film opowiada burzliwą historię związku muzyka Jacksona Maine'a (Bradley Cooper) i kelnerki Ally (Lady Gaga). Ich miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, ponieważ mężczyzna jest alkoholikiem.

Jak Wam się podoba takie wykonanie? 🙂