Robbie Williams i Take That zagrali charytatywny koncert online! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robbie Williams i Take That zagrali charytatywny koncert online!

Robbie Williams i Take That zagrali charytatywny koncert online!

Robbie Williams wrócił do kolegów z Take That, ale tylko na tę specjalną okazję.

Robbie Williams wrócił do kolegów z Take That, ale tylko na tę specjalną okazję.

Take That, jeden z najważniejszych popowych zespołów Wielkiej Brytanii. Panowie po latach spotkali się w pełnym składzie. Po wielu niesnaskach pomiędzy członkami grupy przyszedł czas porozumienia i chęci do wspólnej pracy. Muzycy zagrali koncert online w szczytnym celu. Pieniądze zebrane podczas występu zostały przeznaczone na leczenie muzykoterapią i wsparcie ekip koncertowych, które z powodu pandemii koronawirusa nie mogą wykonywać swojej pracy.

Zapis koncertu możecie zobaczyć poniżej.

Take That powstał w 1990 roku w Manchesterze. W wyniku różnych zajść w 1996 roku panowie zdecydowali się na postawienie na własne kariery. Najlepiej wyszedł na tym Robbie Williams, którego zabrakło w reaktywowanym w 2005 roku zespole.

Robbie ma na swoim koncie wiele nagród, między innymi jest laureatem największej liczby nagród Brit Awards – aż 10 wygranych, w tym za Najlepszego Brytyjskiego Artystę Solowego, czy Najlepszy Teledysk. Kompilacja jego najlepszych i najpopularniejszych piosenek zajęła 1. miejsce wśród bestsellerów w 18 różnych krajach. Natomiast w Wielkiej Brytanii składanka ta okazała się najlepiej sprzedającym się albumem w historii. Zdobył 3 nagrody Ivora Novello dla Najlepszych Autorów Piosenek. W 2003 roku zagrał 3 koncerty w Knebworth, które łącznie zgromadziły 365 tys. widzów. Trafił do Księgi rekordów Guinnessa – w ciągu jednego dnia sprzedało się 1,6 mln biletów na jego koncerty.