"Ghostubusters": Zobacz kulisy powstawania kultowej komedii » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Ghostubusters”: Zobacz kulisy powstawania kultowej komedii

„Ghostubusters”: Zobacz kulisy powstawania kultowej komedii

W oczekiwaniu na kolejną część filmu „Ghostbusters: Afterlife” twórcy udostępnili kulisy powstawania kultowej komedii z 1984 roku.

W oczekiwaniu na kolejną część filmu „Ghostbusters: Afterlife” twórcy udostępnili kulisy powstawania kultowej komedii z 1984 roku.

Komedia „Ghostbusters” o trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. W filmie wystąpiliBill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Annie Potts i Sigourney Weaver.

Do sieci trafiło wideo zza kulis powstawania tej kultowej komedii. Możecie je zobaczyć poniżej.

W przyszłym roku do kin trafi kolejna część komedii „Ghostbusters: Afterlife”.W obsadzie filmu Jasoan Reitmana syna Ivana Reitmana, czyli twórcy pierwszej części, zobaczymy oryginalną obsadę! Swój udział w produkcji potwierdził Bill Murray, dołączając do Dana Aykroyda i Sigourney Weaver. Nie wiadomo, w jakich rolach ich zobaczymy. W obsadzie zabraknie jedynie Harolda Ramisa, który zmarł w 2014 roku.

Fabuła filmu „Ghostbusters: Afterlife” będzie opowiadać o następcach pierwszych Pogromców duchów, którzy mają być nastolatkami. W rolach głównych wystąpią Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Annie Potts, Paul Rudd, Carrie Coon, Marlon Kazadi, Sydney Mae Diaz oraz Logan Kim.