Sia wykonała po raz pierwszy na żywo nowy singiel "Together" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sia wykonała po raz pierwszy na żywo nowy singiel „Together”

Sia wykonała po raz pierwszy na żywo nowy singiel „Together”

Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film „Music”.

Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film „Music”.

Sia, która ma na koncie dziewięć nominacji do Grammy i wiele milionów sprzedanych płyt, zaprezentowała nowy singiel „Together”. To jedna z 10 kompozycji, które artystka przygotowała na potrzeby swego kinowego dzieła.Artystka wykonała go po raz pierwszy na żywo w programie Jimmy'ego Fallona. Oczywiście w domowych warunkach. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Teledyskjest zapowiedzią reżyserskiego debiutu piosenkarki. W filmie„Music”występująKate Hudson, Leslie Odom, Jr. oraz doskonale znana fanom wokalistki tancerkaMaddie Ziegler. Bohaterką obrazu jest Zu (Kate Hudson), alkoholiczka po odwyku, która próbuje jakoś ułożyć sobie życie. Niespodziewanie dowiaduje się, że została jedyną prawną opiekunką swej przyrodniej siostry Music (Maddie Ziegler) cierpiącej na spektrum autyzmu. W filmie Sia porusza dwa swoje ulubione tematy – odnajdywania tożsamości oraz tworzenia rodziny.

Scenariusz „Music” Sia przygotowała z Dallasem Claytonem, na podstawie opowiadania, które napisała w 2007 roku. Utwór „Together” powstał natomiast we współpracy z Jackiem Antonoffem i został przez niego wyprodukowany z pomocą Jesse'ego Shatkina.