Matteo Bocelli w nowym teledysku Disneya śpiewa hit z "Króla Lwa" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Matteo Bocelli w nowym teledysku Disneya śpiewa hit z „Króla Lwa”

Matteo Bocelli w nowym teledysku Disneya śpiewa hit z „Króla Lwa”

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź nowego projektu wyjątkowej współpracy Disney Music Group i Decca – „Disney Goes Classical”.

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź nowego projektu wyjątkowej współpracy Disney Music Group i Decca – „Disney Goes Classical”.

Muzyka z filmów uwielbianych przez całe rodziny w nowych wersjach, w tym tematy z „Króla Lwa” w wykonaniu Mattego Bocellego, „Pieknej i Bestii”, „Aladyna” i wielu innych. Album trafi do sprzedaży 2 października 2020 roku. Pierwsza zapowiedź wydawnictwa – „Can You Feel The Love Tonight” w wykonaniu Matteo Bocellego – jest już dostępna.Zobaczcie teledysk:

Jak mówi Matteo:

Na płycie pojawi się także czterokrotnie nagradzana Grammy amerykańska sopranistka Renée Fleming z piękną wersją „When You Wish Upon a Star” z filmu„Pinokio”. Kolejne utwory, w tym w wykonaniu słynnej japońskiej gitarzystki klasycznej Kaori Muraji, zabiorą słuchacza w inny wymiar. Album „Disney Goes Classical” zachwyci rodziny na całym świecie, przenosząc magię arcydzieł filmowych z ekranu wprost do naszych uszu, jak nigdy dotąd.