Lenny Kravitz wykonał domową wersję swojego przeboju "Believe" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lenny Kravitz wykonał domową wersję swojego przeboju „Believe”

Lenny Kravitz wykonał domową wersję swojego przeboju „Believe”

Utwór pochodzi z trzeciego studyjnego albumu Lenny’ego „Are You Gonna Go My Way”, który ukazał się w 1993 roku.

Utwór pochodzi z trzeciego studyjnego albumu Lenny’ego „Are You Gonna Go My Way”, który ukazał się w 1993 roku.

Artysta była ostatnio wirtualnym gościem w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie wykonał jeden ze swoich największych przebojów „Believe”. Występ możecie zobaczyć poniżej.

, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę. Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70. kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii „Best Male Rock Vocal Performance”.

Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie „Igrzyska śmierci” i „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach „Hej, Skarbie” i „Kamerdyner”. Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.