Koncert Depeche Mode "SPiRiTS in the Forest" przedpremierowo na dużym ekranie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Koncert Depeche Mode “SPiRiTS in the Forest” przedpremierowo na dużym ekranie!

Koncert Depeche Mode „SPiRiTS in the Forest” przedpremierowo na dużym ekranie!

To niepowtarzalna okazja dla fanów Depeche Mode, którzy od środy 24 do piątku 26 czerwca 2020 roku będą mieli okazję premierowo obejrzeć na wielkim ekranie zapisy dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Te niepublikowane wcześniej nagrania będzie można obejrzeć jeszcze przed premierą.

To niepowtarzalna okazja dla fanów Depeche Mode, którzy od środy 24 do piątku 26 czerwca 2020 roku będą mieli okazję premierowo obejrzeć na wielkim ekranie zapisy dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku. Te niepublikowane wcześniej nagrania będzie można obejrzeć jeszcze przed premierą.

Po wielkim sukcesie kinowym, jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny. „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” ustanowiło „nowy, złoty standard” w kategorii filmów koncertowych – tak o produkcji można było przeczytać w magazynie Forbes.

Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz – miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób. Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.

Dzięki współpracy z Live Nation zapisy dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku Depeche Mode będzie można obejrzeć przedpremierowo w czwartek 25 czerwca 2020 roku na stronie organizatora koncertów i platformie YouTube w domowym zaciszu. Jeśli chcecie jednak poczuć się jak na prawdziwym koncercie i obejrzeć go z rzeszą fanów zespołu, zapraszamy na wyjątkowe pokazy w kinach plenerowych i samochodowych. Niesamowita atmosfera, która zbuduje się w tych miejscach, będzie najbliższa prawdziwemu koncertowi jak to możliwe. Największy z pokazów odbędzie się na Wrocławskim Stadionie, który korzysta z ekranu o wielkości 1500 metrów kwadratowych.

Liczba miejsc na wydarzenia jest ograniczona. Projekcje zorganizowane są zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Piątek – 26.06.2020

Lublin – Wirydarz Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków, godz. 20:30 –

Warszawa – Chono Lulu Bistro & Bar, Ul. Mińska 25, godzina 21:00 –

Wrocław – Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, godzina 22:30 –

Poznań, ul. Głogowska 248 przy Wielkopolskiej Giełdzie Odzieżowej, godzina 24:00 –

Trójmiasto – Ergo Arena, pl. Dwóch Miast 1, godzina 24:00 –

Środa – 01.07.2020

Warszawa – Fala – Pawilon nad Wisłą, Płyta Desantu, godzina 21:00 –