Rick Astley nagrał cover hitu Foo Fighters! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rick Astley nagrał cover hitu Foo Fighters!

Rick Astley nagrał cover hitu Foo Fighters!

Muzyk postanowił spróbować swoich sił z rockowym repertuarem. Zobaczcie, jak sobie poradził.

Muzyk postanowił spróbować swoich sił z rockowym repertuarem. Zobaczcie, jak sobie poradził.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. Muzyk zaskoczył ostatnio swoich fanów, udostępniając cover hitu „Everlong” z repertuaru rockowego zespołu Foo Fighters. Posłuchajcie!

W 2017 roku Rick miał okazję wystąpić z Foo Fighters na jednej scenie! Wykonali wspólnie jego wielki przebój „Never Gonna Givie You Up”. Filmik z tego koncertu obejrzało już ponad 5 milionów internautów! Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Słyszeliście o „Rickrollingu”? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya

Pod koniec października 2019 roku do sprzedaży trafił album „The Best of Me”, na którym oprócz jednego premierowego utworu znalazły się największe przeboje Ricka Astleya. Muzyk wykonał ostatnio na żywo odświeżoną wersję hitu z lat 80. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Jak doszło do tego, że Rick Astley zaśpiewał swój największy hit „Never Gonna Give You Up” w wersji przeboju Nirvany? Co na jego koncertach robią 18-latki? Zobaczcie sami!