Mężczyzna zachęcił wszystkich ludzi w parku do zaśpiewania hitu Bon Jovi! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Mężczyzna zachęcił wszystkich ludzi w parku do zaśpiewania hitu Bon Jovi!

Mężczyzna zachęcił wszystkich ludzi w parku do zaśpiewania hitu Bon Jovi!

Istnieje kilka legendarnych piosenek, które mają taką magiczną moc, aby wszyscy śpiewali razem. Jedną z nich jest „Livin’ On A Prayer” Bon Jovi.

Istnieje kilka legendarnych piosenek, które mają taką magiczną moc, aby wszyscy śpiewali razem. Jedną z nich jest „Livin’ On A Prayer” Bon Jovi.

Wiadomo, że szanse na to są, jeśli zaczniesz śpiewaćten przebójpublicznie, ktoś inny dołączy do ciebie. Tego doświadczyłmężczyzna, gdy zaczął śpiewać „Living On A Prayer”, siedząc na ławce w parku.Jego głos oczarował otaczających go ludzi i wkrótce cały park śpiewał razem z nim! Musicie to zobaczyć:

Niewiele brakowało a utwór „Living On A Prayer” mół nigdy nie ujrzeć światłą dziennego. Wyobrażacie to sobie? To dlatego, że Jonowi Bon Jovi nie podobało się oryginalne nagranie. Na szczęście główny gitarzysta Richie Sambora porozmawiał z nim i przekonał go do przerobienia utworu z nową linią basu.

„Livin' On A Prayer” to drugi singiel Bon Jovi z albumu „Slippery When Wet”. Utwór jest dzisiaj uznawany za klasyk muzyki rockowej i bardzo ważną pozycję w bogatej dyskografii zespołu. W 2006 roku głosami internautów przebój z 1986 roku został wybrany numerem 1. „100 Największych Przebojów lat 80'” w specjalnym głosowaniu kanału muzycznego VH'1. Przez wielu krytyków „Livin' on a Prayer” zaliczane jest do największych hitów wszech czasów.