Wielki sukces "365 dni". Tego nie osiągnął wcześniej żaden film! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wielki sukces „365 dni”. Tego nie osiągnął wcześniej żaden film!

Wielki sukces „365 dni”. Tego nie osiągnął wcześniej żaden film!

„365 dni” królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa bije kolejne rekordy na Netflixie.

„365 dni” królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa bije kolejne rekordy na Netflixie.

Produkcja pojawiła się premierowo na Netflixie 1 kwietnia 2020 roku. W ciągu zaledwie kilku dni film na podstawie książki Blanki Lipińskiej znalazł się na 1. miejscu TOP 10 serwisu. Pozostał na nim przez kilka tygodni. Później film wypadł z zestawienia. Jednak udało mu się ponownie powrócić na szczyt listy! Tym tematem zainteresował się prestiżowy magazyn „Forbes”, który zauważył, że żadnemu innemu filmowi to się wcześniej nie udało!

„365 dni” to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W filmie występują m.in.: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Magdalena Lamparska, Natasza Urbańska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Bronisław Wrocławski, Otar Saralidze, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. Autorem zdjęć jest Bartek Cierlica.