Zespół Depeche Mode pokazał koncertowe wykonanie hitu "Enjoy The Silence" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół Depeche Mode pokazał koncertowe wykonanie hitu “Enjoy The Silence”

Zespół Depeche Mode pokazał koncertowe wykonanie hitu „Enjoy The Silence”

Nagranie promuje DVD koncertowe „SPiRiTS in the Forest”.

Nagranie promuje DVD koncertowe „SPiRiTS in the Forest”.

„SPiRiTS in the Forest” to film dokumentalny o tym samym tytule, który mogliśmy oglądać jeszcze w zeszłym roku w kinach w całej Polsce, a także niepublikowane wcześniej nagrania z dwóch berlińskich koncertów z trasy Global Spirit z 2018 roku.Poniżej możecie zobaczyć fragment jednego z nich „Enjoy The Silence”.

Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny.

Reżyser Anton Corbijn ukazał nowy zamysł w tworzeniu muzycznego dokumentu. Narracje prowadzi sześciu fanów Depeche Mode z różnych zakątków świata. W filmie ukazane są ich skrajnie różne życiorysy, które łączy jedna rzecz – miłość do Depeche Mode. Kinowa wersja dokumentu „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest” miała swoją premierę na 3 tysiącach ekranów w prawie 80 krajach w listopadzie. Produkcja została obejrzana przez 220 tysięcy osób. Dwie płyty CD z zestawu zawierają soundtrack „LiVE SPiRiTS” – wersję audio berlińskiego występu. Ten pakiet to z pewnością to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, jak również dla wiernych fanów i nowych słuchaczy. Soundtrack zawiera największe hity zespołu oraz utwory z płyty „Spirit”. Ukazuje, jak wielką moc ma muzyka i jak potrafi, jednoczyć ludzi nie zwracając uwagi na podziały.