Strona Główna > Rick Astley nagrał cover przeboju „Titanium” [WIDEO]

Rick Astley nagrał cover przeboju „Titanium” [WIDEO]

Muzyk przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Zobacz, jak sobie poradził.

Muzyk przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. Zobacz, jak sobie poradził.

W latach 80. Rick Astley święcił wielkie triumfy i rządził na listach przebojów oraz w MTV. Obdarzony charakterystycznym niskim głosem Anglik nie zniknął jednak ze sceny wzorem wielu innych gwiazd popu. Cały czas występował i nagrywał, nie dając o sobie zapomnieć. Muzyk pomimo przerwy w koncertowaniu nie zapomina o swoich fanach. Rick nagrał ostatnio cover hitu „Titanium”, który w oryginale wykonuje Sia. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

To nie pierwsza z tego typu niespodzianek. Kilka tygodni temu muzyk zaprezentował również własną wersjęhitu „Everlong” z repertuaru rockowego zespołu

Słyszeliście o „Rickrollingu”? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya „Never Gonna Give You Up”. W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 roku internauci głosujący na MTV European Music Awards zagwarantowali Rickowi statuetkę „Best Act Ever.”