Zobacz wszystkie teledyski Stinga w odświeżonych wersjach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zobacz wszystkie teledyski Stinga w odświeżonych wersjach

Zobacz wszystkie teledyski Stinga w odświeżonych wersjach

Teraz możecie zobaczyć każdy, nawet najmniejszy detal w wysokiej rozdzielczości!

Teraz możecie zobaczyć każdy, nawet najmniejszy detal w wysokiej rozdzielczości!

Sting chcącumilić fanom oczekiwanie na nową muzykę i trasę koncertową, zapowiedział ostatnio na swoim profilu facebookowym, że udostępni odnowione wersje swoich najpopularniejszych teledysków.Już teraz możecie zobaczyć klipy do przebojów „Fields Of Gold”, „All This Time”, „Fragile” czy „Englishman in New York” w wysokiej rozdzielczości!

Przypominamy, żekoncert Stinga zaplanowany na 25 lipca 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie został przełożony na 24 lipca 2021 roku. Organizatorzy informują, że zakupione bilety będą ważna na nową datę.

„Sting: My Songs” jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Artystę i obejmującym twórczość siedemnastokrotnego zwycięzcy Grammy, zarówno solową, jak również jako członka zespołu The Police. Okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” koncert „zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie” z hitami takimi jak „Fields of Gold”,„Shape of my Heart”,„Roxanne” i „Demolition Man”, gwarantującymi niezapomniane show.” Fani będą również mieli okazję usłyszeć takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”, które Artysta zaśpiewa w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego.