Polscy fani odtworzyli kultowy klip Depeche Mode [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Polscy fani odtworzyli kultowy klip Depeche Mode [WIDEO]

Polscy fani odtworzyli kultowy klip Depeche Mode [WIDEO]

Bielawianie wcielili się w muzyków z Depeche Mode i nagrali teledysk do przeboju „Never Let Me Down Again”. Musicie to zobaczyć!

Bielawianie wcielili się w muzyków z Depeche Mode i nagrali teledysk do przeboju „Never Let Me Down Again”. Musicie to zobaczyć!

24 sierpnia 2020 roku minęły 33 lata od premiery singla„Never Let Me Down Again”. Utwór promował album Depeche Mode „Music for the Masses”. Polscy fani z Bielawy postanowili wykorzystać tę okazję, aby stworzyć coś wyjątkowego. Odtworzyli teledysk, któryw oryginale został wyreżyserowany przez Antona Corbijna. Efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej.

Przypominamy, że pod koniec czerwca 2020 roku do sprzedaży trafiło DVD koncertowe„SPiRiTS in the Forest”.Po wielkim sukcesie kinowym jakim okazał się film dokumentalny „Depeche Mode: SPiRiTS in the Forest”, zespół zaprosił fanów do kolejnego spotkania, tym razem w domowym zaciszu i przygotował specjalne wydawnictwo, które zawiera cztery płyty – dwie z wideo i dwie ze ścieżką dźwiękową. Dostępna będzie także wersja z CD z samym soundtrackiem. Dyski wideo zawarte w pakiecie, to relacje z dwóch koncertów w amfiteatrze Waldbühne, które jeszcze nigdy nie były opublikowane w całości oraz film dokumentalny w reżyseriiAntona Corbijna.