Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey w Twoja Twarz Brzmi Znajomo » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Po kilku miesiącach przerwy, spowodowanej pandemią program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powrócił do telewizji. W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć między innymi Gosię Andrzejewicz.Piosenkarka miała przed sobą niełatwe zadanie. Tym razem musiała przeobrazić się w Mariah Carey. Wykonała wielki przebój z lat 90. „Without You”. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę już na wiosnę!

W 13. edycji show występują:Gosia Andrzejewicz,Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip GurłacziMaurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie