"Nothing Else Matters" w wykonaniu mistrza wiolonczeli [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nothing Else Matters” w wykonaniu mistrza wiolonczeli [WIDEO]

„Nothing Else Matters” w wykonaniu mistrza wiolonczeli [WIDEO]

Ta kultowa piosenka z repertuaru Metalliki doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

Ta kultowa piosenka z repertuaru Metalliki doczekała się już wielu przeróbek. Takiej jeszcze nie słyszeliśmy!

ZespółMetallica ma na swoim koncie wiele hitów, ale to właśnie „Nothing Else Matters”, jest zdecydowanie tym najpopularniejszym. Utwór doczekał się niezliczonej ilości coverów. Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój wykonany przez zagrany przez supergwiazdę wiolonczeli Lukę Šulić, członka chorwackiego duetu 2Cellos. Piękna sceneria włoskich gór dodaje temu utworowi wyjątkowej magii. Zobaczcie:

jest uznawana za jeden z najbardziej wpływowych zespołów wszech czasów. Grupa na zawsze odmieniła oblicze metalu, tworząc niezapomniane kompozycje i przemycając mocniejsze brzmienia do popkultury. Przez lata scenicznej działalności zdobyła uznanie na całym świecie.

Według szacunków Związku Producentów Audio-Video, od 1991 roku w Polsce sprzedaż albumów Metalliki osiągnęła liczbę aż 766 tysięcy egzemplarzy. Czyni to muzyków amerykańskiej kapeli drugimi zagranicznymi artystami z największą liczbą sprzedanych płyt w naszym kraju. Członkowie zespołu chętnie odwiedzają polskich fanów. Od pierwszych koncertów w 1987 roku, zespół odwiedził Polskę już 11 razy. Zbliżający się występ w 2019 roku to kolejna szansa na usłyszenie ulubionych utworów kapeli.

Jak Wam się podoba taka wersja tego wielkiego hitu?