Hologram Whitney Houston już koncertuje. Zobacz nagranie [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Hologram Whitney Houston już koncertuje. Zobacz nagranie [WIDEO]

Hologram Whitney Houston już koncertuje. Zobacz nagranie [WIDEO]

Podczas show prezentowane są największe przeboje artystki. Zobaczcie, fragment koncertu.

Podczas show prezentowane są największe przeboje artystki. Zobaczcie, fragment koncertu.

Kilka miesięcy temu spadkobiercy zmarłej w 2012 roku legendy muzyki – Whitney Houston poinformowali, że hologram z jej wizerunkiem wyruszy niebawem w trasę koncertową. To jednak nie wszystko! Postanowili pójść o krok dalej i wydać również album oraz przygotować musical na Broadwayu!

Sprawy się skomplikowały, gdy zobaczyli efekt końcowy. Rodzina nie wyraziła zgody na to, aby podobizna Whitney ruszyła w trasę. Nie zabezpieczyli się jednak przy podpisywaniu kontraktu na wypadek działania bez ich zgody. Twórca hologramu postanowił ten fakt wykorzystać. Do sieci trafiłyfragmenty koncertu, na których możecie zobaczyć hologram Whitney.

Whitney Houston według księgi rekordów Guinnessa była najczęściej nagradzaną artystką muzyczną w dziejach. Otrzymała ponad 400 nagród i sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie.

ycie prywatne legendy muzyki nie było jednak usłane różami. Zmagała się z wieloma problemami. Jednym z nich było uzależnienie od narkotyków, które ją doprowadziło na samo dno. W 2009 roku artystka powróciła z albumem „I Look To You”.

Piosenkarka zmarła 11 lutego 2012 roku w wieku 49 lat.