Polska aktorka zachwyciła jurorów jako Cyndi Lauper [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Polska aktorka zachwyciła jurorów jako Cyndi Lauper [WIDEO]

Polska aktorka zachwyciła jurorów jako Cyndi Lauper [WIDEO]

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zobaczcie, kto najbardziej zaskoczył jurorów w ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

W ostatnim odcinku 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi aktorkę Kamilę Boruta. Miała przed sobą niełatwe zadanie. Tym razem musiała przeobrazić się w Cyndi Lauper. Wykonała wielki przebój „Time After Time” z albumu „She's So Unusual”, który ukazał się w 1983 roku. Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Cieszący się olbrzymią popularnością program„Twoja Twarz brzmi Znajomo”zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 13. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę już na wiosnę!

W 13. edycji show występują:Gosia Andrzejewicz,Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Czadoman Dudek, Karol Dziuba, Marta Gałuszewska, Filip GurłacziMaurycy Popiel.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Sprawdźcie koniecznie