Małżeństwo zaśpiewało hit The Cranberries "Linger". Internauci są zachwyceni » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Małżeństwo zaśpiewało hit The Cranberries „Linger”. Internauci są zachwyceni

Małżeństwo zaśpiewało hit The Cranberries „Linger”. Internauci są zachwyceni

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Ostatnio w serwisie Youtube dużą popularnością cieszy się wykonanie duetyThe Running Mates, który tworzy małżeństwoSpenceri Julie Broschard. Ich wideo ma już ponad milion wyświetleń. Możecie je zobaczyć poniżej.

Przypominamy, żezespół The Cranberries zapowiedział niedawno reedycję kultowego albumu „No Need to Argue”.Premiera nowej wersji albumu zaplanowana jest na 18 września 2020 roku. Krążek, który oryginalnie ukazał się w 1994 roku, zawiera największy hit grupy – „Zombie”. Wydawnictwo sprzedało się w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Na nowym wydaniu podwójnego winyla, poza zremasterowanym albumem i trzema b-side’ami, trafią także dodatkowe utwory „Yesterday’s Gone” oraz cover The Carpenters „(They Long To Be) Close To You”). Zarówno 2LP, jak i 2CD zawierają 5000-znakowy esej o historii albumu napisany przez Eoina Devereuxa (autora również notek do reedycji debiutu grupy, „Uncertain”).