Małżeństwo wykonało cover hitu "Zombie" na wiolonczeli i fortepianie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Małżeństwo wykonało cover hitu „Zombie” na wiolonczeli i fortepianie

Małżeństwo wykonało cover hitu „Zombie” na wiolonczeli i fortepianie

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu The Cranberries doczekała się wyjątkowej przeróbki.

Ten wielki hit bardzo często do nas powraca w coraz to nowszych wersjach. Ostatnio w serwisie Youtube dużą popularnością cieszy się wykonanie duety Brooklyn Duo, który tworzy małżeństwo Marnie iPatrickLaird. Ich wideo ma już blisko pięć milionów wyświetleń. Możecie je zobaczyć poniżej.

Przypominamy, żezespół

Na nowym wydaniu podwójnego winyla, poza zremasterowanym albumem i trzema b-side’ami, trafią także dodatkowe utwory „Yesterday’s Gone” oraz cover The Carpenters „(They Long To Be) Close To You”). Zarówno 2LP, jak i 2CD zawierają 5000-znakowy esej o historii albumu napisany przez Eoina Devereuxa (autora również notek do reedycji debiutu grupy, „Uncertain”).

Skandynawska artystka Julia Westin jest popularna na całym świecie z nagrywania coverów wielkich przebojów a capella. Jednym z nich jest utwór z repertuaru The Cranberries „Zombie”, który cieszy się ogromną popularnością. Ma już blisko 4 miliony wyświetleń. Jej interpretacje możecie zobaczyć

Australijscy fani The Cranberries zebrali się, by zaśpiewać wspólnie jeden z największych hitów zespołu – „Zombie”.

Dolores O' Riordanzmarła 15 stycznia 2018 roku. Miała 46 lat. Oficjalną przyczyną śmierci było utonięcie w wannie spowodowane upojeniem alkoholowym.